Naše projekty

Pozitivní noviny

Pozitivní noviny jsou ilustrovaný internetový magazín určený pro všechny čtenáře, kteří potřebují pravidelný zdroj k čerpání životní energie, inspirace, nápadů, zábavy, moudrých myšlenek a informací všeho druhu.

více informací

Irsko Aktuálně

Dlouhou dobu chyběly na českém internetu stránky, které by v přehledné formě poskytovaly souhrn veškerých dostupných informací o Irsku. Proto v roce 2000 vznikly největší české stránky o Irsku – Irsko Aktuálně.

více informací

Historická šlechta

Historická šlechta je internetový magazín, který se věnuje historii i současnosti české a evropské šlechty, mapuje osudy šlechtických rodů a jejich sídel, shromažďuje o nich nejdůležitější informace, ale dává také velký prostor pro autorské články.

více informací

Mauzoleum Klementa Gottwalda

Mauzoleum Klementa Gottwalda je dokumentární film Martina Loužeckého, který má za cíl ukázat divákovi dobu padesátých let, resp. zvrácenost tehdejšího režimu, který nechal vystavit tělo mrtvého prezidenta.

více informací

Krátký film Půlvražda

Půlvražda je krátký film autorské trojice Martin Loužecký, Pavel Klener a Michaela Nováková, který vznikl na základě stejnojmenné povídky Pavla Loužeckého s hercem Bořivojem Navrátilem v hlavní roli.

více informací